Ağırbaşlı Granit ile Tanışın

Ağırbaşlı Granit, 2010’da Bergama’nın enerjik ritmiyle Ayhan Ağırbaşlı’nın hayata geçirdiği bir idealin sonucu olarak inşaat sektörüne yenilikçi bir soluk getirdi. Öncü firma, 2015’te Kozak Hacıhamzalar köyünde granit sektörüne giriş yaparak vizyonunu genişletti ve yenilikçiliğin sıra dışı bir simgesi oldu.

Müşteri memnuniyeti felsefesiyle hem yurt içinde hem de yurt dışında adından söz ettiren bir marka hâline geldi. Ülke ekonomisine katkı sağlamanın yanı sıra bilinçli bir bakış açısıyla sektörde önemli bir etki yarattı.

Bergama’da birçok projeye damgasını vuran Ağırbaşlı Granit, doğadan ilham alan geniş ürün yelpazesi ile seçkin mekânlar tasarlanmasına olanak sağlayarak ve özgün çizgisini koruyarak sektörün gidişatını şekillendiren bir rol oynamaya devam eder.

Vizyon

İnovasyonun gücünü kullanarak ve global trendlere hızlı ve kaliteli çözümler sunarak granit sektörünün geleceğini şekillendirmek.

Misyon

Özgünlük ve dürüstlük ışığında yurt içi ve yurt dışında saygınlığın pekişmesi ile ülke ekonomisine sürekli ve anlamlı katma değerler sağlamak.

Ağırbaşlı Granit’i Keşfedin

Bergama gri granitin inovasyon ve yaratıcılıkla dolu dünyasına girin, geleceği inşa edin.

Referans Portföyü

Yenilikçi ve canlı bir portföy ve özgün iş birlikleri; trend belirleyici sürdürülebilir çözümler sunar.